قهرمانی بانوان همدانی در مسابقات چهارجانبه تنیس روی میز

  • دوشنبه, 05 مرداد 1394 ساعت 12:49
  • منتشرشده در ورزشی

دبیر هیئت تنیس روی میز همدان گفت: بانوان همدانی با کسب عناوین دوم و سوم در بخش انفرادی عنوان قهرمانی مسابقات چهارجانبه تنیس روی میز را از آن خود کردند.

به گزارش جوان همدان، رضا تعیشی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به حضور تیم بانوان در مسابقات چهارجانبه تنیس روی میز ویژه بانوان، اظهار کرد: مسابقات چهارجانبه ویژه بانوان با حضور 15 بازیکن از استان‌های همدان، البرز، قم الف و قم ب به صورت دوره‌ای در سالن اختصاصی خانه پینگ‌پنگ مجموعه ورزشی شهدای هفتم‌ تیر قم برگزار شد.

وی گفت: در این رقابت‌ها بازیکنان در بخش انفرادی، دوبل و تیمی با یکدیگر رقابت کردند و در پایان برترین‌های هر بخش معرفی شدند.

دبیر هیئت تنیس روی میز همدان افزود: پس از پایان بازی‌ها تیم تنیس روی میز دختران هیئت همدان بر اساس شمارش امتیازات حاصله تیم‌های شرکت‌کننده در جایگاه قهرمانی این رقابت‌ها ایستاد.

وی خاطر‌نشان کرد: تیم هیئت تنیس روی میز استان قم نیز به عنوان نائب قهرمانی دست یافت و هیئت البرز در رده سوم تیمی رقابت‌ها جای گرفت.

تعیشی ادامه داد: در پایان رقابت‌های بخش انفرادی نیز مینا پور‌موسوی از هیئت پینگ‌پنگ البرز با کسب بیشترین امتیاز در جایگاه نخست ایستاد، شیما صفایی از همدان نایب قهرمان شد و هدیه آقامحمدی از همدان بر سکوی سوم ایستاد.

وی با بیان اینکه پشتوانه‌سازی از اهداف ویژه هیئت پینگ‌پنگ است، تصریح کرد: فعالیت در رده‌های سنی پایه و شناسایی استعداد‌های استان به صورت یک مدل سیستمی و با روش‌های سیستماتیک در حال پیگیری است و اجرای این مهم در اولویت برنامه‌های هیئت قرار دارد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.