رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ: برپایی خیمه های معرفت در شهرستان کبودرآهنگ

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ گفت: همزمان با هفته وقف خیمه های معرفت در شهرستان کبودرآهنگ برپا شده است.
 
به گزارش ستاد خبری هفته وقف روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام ابوذر عباسی در خصوص برنامه های هفته وقف در شهرستان کبودرآهنگ اظهار کرد: یکی از برنامه های اوقاف کبودرآهنگ در هفته وقف برگزاری خیمه های معرفت است.
وی ادامه داد: در خمیه های معرفت مبلغان اوقاف و امور خیریه استان دارای غرفه های مشاوره خانواده، کودکان و نوجوانان و ... است.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ با بیان اینکه 12 آذر ماه به نام وقف و محرومیت زادیی نامگذاری شده است، افزود: در این روز 80 نفر از نیازمندان شهرستان کبودرآهنگ کمک مالی انجام می شود.
وی با بیان اینکه روز 13 آذر ماه روز وقف و سلامت نامگذاری شده است، ادامه داد: همزمان با روز 13 آذر ماه اکیپ پزشکی به یکی از روستا موقوفه شهرستان در راستای ارائه خدمات به بیماران نیازمند اعزام می شود.
حجت الاسلام عباسی با تاکید بر اینکه همه خدماتی که در هفته وقف در شهرستان کبودرآهنگ انجام می شود از محل موقوفه امیر نظام است، افزود: روز 16 آذر ماه به نام روز وقف و علم وفناوری نامگذاری شده است.
وی با ییان اینکه در روز 16 آذر ماه در سه مدرسه تجهیزات و دستگاه های تکنولوژی روز از جمله کامپیوتر توزیع می شود، ادامه داد: دیدار با مسؤولان حوزه علمیه نیز از برنامه های اوقاف کبودرآهنگ در هفته وقف است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.