بازگشایی آزمایشی پیست اسکی تاریک‌دره همدان

  • چهارشنبه, 25 آذر 1394 ساعت 00:17
  • منتشرشده در ورزشی

رئیس هیئت اسکی همدان از بازگشایی و افتتاح آزمایشی پیست اسکی بین‌المللی تاریک‌دره همدان خبر داد.

به گزارش جوان همدان، کاظم عرب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: با پیگیری‌های هیئت اسکی و شخص مدیرکل ورزش و جوانان استان از صبح امروز چهارشنبه 25 آذرماه پیست اسکی بین‌المللی تاریک‌دره همدان بازگشایی شد.

وی افزود: با توجه به حجم برفی که طی دو بارش پاییزی در سطح این پیست وجود دارد شرایط فعالیت علاقه‌مندان به اسکی فراهم شده و به صورت آزمایشی از امروز به روی علاقه‌مندان به این رشته مهیج بازگشایی شد.

رئیس هیئت اسکی همدان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور کارشناسان فدراسیون به منظور تأیید استانداردهای لازم، پیست اسکی تاریک‌دره به صورت آزمایشی بازگشایی شد.

وی یادآور شد: با تلاش پیمانکار جدید پیست سعی شده شرایط لازم برای فعالیت علاقه‌مندان به وجود آید تا بعد از اخذ استانداردهای لازم پیست به صورت رسمی بازگشایی شود.

به گزارش فارس، شنیده می‌شود پیمانکار و بهره‌بردار فعلی پیست اسکی تاریک‌دره همدان طی روزهای گذشته با حضور در دفتر حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان با دادن تعهد محضری مسئولیت بازگشایی آزمایشی پیست را بر عهده گرفته‌ است.

پیست اسکی بین‌المللی تاریک‌دره همدان یکی از پیست‌های اسکی است که از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به مرکز شهر بوده و در حال حاضر دارای ساختمان اداری و آموزشی، تله‌سی‌یژ به طول یک‌هزار و 600 متر، مدرسه اسکی، دستگاه پیست‌کوب و تله اسکی و خدمات تفریحی و رفاهی است، ضمن اینکه هتل پیست با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در حال ساخت است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.