مدافعان حریم ولایت امروز برگ زرین دیگری از عشق را رقم می‌زنند

  • سه شنبه, 19 آبان 1394 ساعت 21:06
  • منتشرشده در فرهنگی

فرماندار بهار دردیدار خانواده شهید مدافع حرم «سید میلاد مصطفوی» عنوان کرد: مدافعان حریم امامت و ولایت با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور بی‌سر خود را رقم می‌زنند.

به گزارش جوان همدان به نقل از ایکنا، محسن مرادی‌پناه، فرماندار بهار دوشنبه، 18 آبان در دیدار و دلجویی از خانواده شهید مدافع حرم «سید میلاد مصطفوی»، عنوان کرد: امروز مدافعان حریم امامت و ولایت‌، شجاعانه و عاشقانه و با بذل جان خویش از حرم مطهر حضرت زینب‌(س) دفاع می‌نمایند.

وی با بیان اینکه مدافعان حریم امامت و ولایت با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور بی‌سر خود را رقم می‌زنند، افزود: شهید سید میلاد مصطفوی در آرزوی شهادت بود که در حراست از حرم اهل بیت(ع) شهد شیرین شهادت را از دست مولایش ابا عبدالله الحسین‌(ع) نوشید.

فرماندار بهار خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا در دنیا اثرگذار است و ملت ولایتمدار ایران با پیروی از رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی‌(ره) و رهبر معظم انقلاب با استقامت خود به دنیا ثابت کردند همچون شهدا تسلیم زور و ظلم دشمن نمی‌شوند، بلکه به سربلندی ایران فکر می‌کنند.

مرادی‌پناه با تأکید بر اینکه جهاد دری از درهای بهشت است و خدای شهیدان این در را به روی مجاهدان فی سبیل الله می‌گشاید، ابراز کرد:خون شهدا و ارزش‌های والای اسلامی و انسانی انقلاب نزد ما امانت هستند و باید همگی در راستای گرامیداشت آن کوشش کنیم.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.