همه آنچه در دیدار فوتبالی‌ها با هاشمی رفسنجانی گذشت

  • دوشنبه, 26 مرداد 1394 ساعت 19:34
  • منتشرشده در ورزشی

مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان در دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مسئله حق پخش صحبت کردند.

به گزارش جوان همدان به نقل از تسنیم، امروز (دوشنبه) جلسه‌ای بین مسئولان فدراسیون فوتبال و آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد. در این جلسه اسلامیان به علت اینکه با برخی مسئولان دیدار داشت، غایب بود اما سایر مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در این جلسه حضور داشتند. در این نشست درباره مسئله حق پخش مسائلی مطرح شد و قرار شد این موضوع هر چه سریع‌تر مورد بررسی قرار گیرد.
امیر عابدینی در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فوتبال ایران گفت: فوتبال ما در آسیا اول است و فوتبال ساحلی و فوتسال ایران هم ضمن اینکه در آسیا اول هستند در جهان هم در رده ششم قرار دارند. ضمن اینکه کفاشیان نایب‌رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شده که اتفاق مهمی است.
وی ادامه داد: ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا 9 عضو بین‌المللی داریم که بسیار خوب است. زمانی آرزوی ما این بود که در آسیا اول باشیم و کرسی داشته باشیم که حالا این آرزو تحقق پیدا کرد.
عابدینی ضمن ارائه گزارشی در خصوص چگونگی برگزاری لیگ برتر در مورد مشکلات حق پخش تلویزیونی عنوان کرد: مشکل اعظم ما به بحث حق پخش برمی‌گردد و باید نگاه ویژه‌ای در این مورد وجود داشته باشد تا مشکلات ما حل شود. ما نیاز به مصوبه‌ای داریم که بتوانیم حق پخش تلویزیونی را دریافت کنیم.
در ادامه این نشست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: روح فوتبال در جسم و بدن تاثیر می‌گذارد و برد و باخت در این رشته باعث می‌شود تا حس رقابت بالا برود که این مسئله تاثیر مستقیمی روی جامعه دارد. باید از فوتبال حمایت شود.
وی ادامه داد: باید به ورزش بها دهیم تا روی پای خودش بایستد و درآمدزایی داشته باشند. فوتبال هم نیاز به این کار دارد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.